Kontaktujte nás, jsme tu pro vás

Začněte šetřit na energiích, napište nám ještě dnes

Investujte do solárních panelů nebo fotovoltaické elektrárny právě teď. Napište nám, nebo zavolejte. Přijedeme za vámi na konzultaci, navrhneme vám řešení na míru a připravíme vám cenovou nabídku.

O společnosti

Ve společnosti SOLAR BRYKA se zabýváme efektivním využitím sluneční energie

Naší velkou vášní je energetická soběstačnost. Fascinují nás moderní technologie, obnovitelné zdroje energie a snižování uhlíkové stopy. Díky našim dlouhodobým zkušenostem vám pomůžeme efektivně snížit náklady na energie.

Nainstalujeme vám solární panely pro ohřev vody a fotovoltaické elektrárny pro výrobu vlastní elektrické energie. Dále vám rádi navrhneme, dodáme a nainstalujeme nabíjecí stanice pro elektromobily. Solární systémy, fotovoltaika a nabíjecí stanice představují investice do budoucnosti. Investice, které spojují energetickou soběstačnost a ohleduplnost k přírodě. Navíc jsme schopni upravit stávající elektroinstalaci pro požadavky ČEZ nebo EGD.

Jednoduše vám pomůžeme být energeticky soběstační. Sídlíme v Brně, instalace technologií vám poskytujeme v Jihomoravském kraji.

Průběh spolupráce

Průběh spolupráce k vaší energetické soběstačnosti

Krok za krokem navrhneme a společně vymyslíme řešení přesně na míru vaší nemovitosti

1. Kontaktujte nás

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes kontaktní formulář. Brzy se s vámi spojí náš energetický poradce. Společně se domluvíme na prohlídce a konzultaci vašeho projektu.

2. Příprava

Než se osobně setkáme, připravte si smlouvu a vyúčtování od vašeho dodavatele energií. Dokumenty nám pomohou vypočíst rozsah energetických úspor a návratnost vaší investice.

3. Osobní schůzka

Na osobní schůzce se seznámíme s energetickou spotřebou vaší nemovitosti. Společně zkonzultujeme vaše požadavky a zjistíme všechny parametry pro návrh nejvhodnějšího řešení.

4. Řešení

Připravíme vám detailní projektovou a cenovou nabídku. V nabídce vám představíme míru očekávaných energetických úspor, návratnost investice i možnou výši státní dotace.

5. Realizace

Pokud se vám návrh řešení bude líbit, domluvíme se na všech detailech včetně termínu realizace a společně uzavřeme smlouvu. Po realizaci zároveň získáte záruční i pozáruční servis.

Kontaktujte nás

Neodkládejte šetření na energiích

Kontaktujte nás ještě dnes

Vyplňte formulář a získejte cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost

Děkujeme vám za vyplnění. Formulář byl v pořádku odeslán. ✅
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.
Břetislav Kašparovský
Obchodní oddělení

ul. 24. dubna 347
Želešice 664 43

Po–Pá 8:00–15:00
Otevírací doba

© Všechna práva vyhrazena | SOLAR BRYKA s.r.o. | Brno