K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.
Fotovoltaika

Solární a fotovoltaické systémy pro firmy i domácnosti

Trápí vás drahé energie? Chcete se stát energeticky soběstační? Přejete si nabíjet váš elektromobil zelenou elektřinou? Máme pro vás řešení!

až 275. tis Kč

Získáte dotace až
275 000,-Kč

fotovoltaika_solar_bryka_brno_3
Na nás se můžete spolehnout

Proč pořídit fotovoltaiku
od Solar BRYKA?

Instalace na klíč

Získáte komplexní služby od návrhu projektu přes instalaci panelů až po samotné zaučení se systémem.

Vyřídíme dotaci

Garantujeme vám získání dotace na fotovoltaickou elektrárnu ve výši až 275 000 Kč.

Osobní konzultace

Rádi k vám přijedeme a osobně probereme vše, co vás v oblasti fotovoltaiky a solárních systémů zajímá.

Záruka a garance

Na naše instalované technologie vám poskytujeme nadstandardní záruku 25 let.

Čím dříve solární systém zprovozníme, tím dříve se vám investice vrátí

Vaše roční úspora
díky fotovoltaice

350 tis. Kč

Návratnost investice
do fotovoltaiky od

4 let

Záruka a garance
na naše služby

25 let

Vaše roční úspora
díky fotovoltaice

350 tis. Kč

Návratnost investice
do fotovoltaiky od

4 let

Záruka a garance
na naše služby

25 let

Úspešnost schválení dotace
před realizací

100%
fotovoltaika_solar_bryka_brno_1
Solax POWER

Kvalitní a prověřené produkty, jednoduché na ovládání

Od návrhu až po realizaci

Pomůžeme vám k energetické soběstačnosti

Dodáme vám fotovoltaické elektrárny (FVE) pro výrobu elektřiny a solární panely pro ohřev vody. Solární systémy instalujeme na střechy rodinných domů, garáží, výrobních hal a hospodářských budov. Poskytujeme vám komplexní realizace na klíč.

Získáte odborné konzultace a poradenství, projekce a dimenzování FVE, dodávky všech technologií a finální instalace. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis námi dodaných solárních systémů. Na instalace solárních technologií vám také vyřídíme dotace.

Kvalitní a prověřené produkty

Instalujeme kvalitní systémy

Dodáváme vám špičkové fotovoltaické a solární systémy SOLAX, které vynikají vysokou energetickou efektivitou, zvýšenou odolností vůči poškození a dlouhou životností. Systémy SOLAX patří k nejpoužívanějším solárním a fotovoltaickým panelům. 

Systémy SOLAX využívají pokročilé inovativní technologie. Jednou z nich je přehledné sledování široké škály parametrů přes mobilní aplikaci. Díky tomu snadno zjistíte, kolik vaše fotovoltaika vyrábí elektrické energie, kolik elektřiny spotřebujete a kolik uložíte do baterií. S ovládáním aplikace vás seznámíme a vše vám vysvětlíme.

Aplikaci Solax POWER si můžete stáhnout nebo vyzkoušet
pro vaši platformu
fotovoltaika_solar_bryka_brno_2
Montáž do 60 dnů

Solární systém vám nainstalují naši odborníci do 60 dnů

Řešení dle vašeho přání

Připravíme vám projekce solárních systémů na míru

Fotovoltaické elektrárny a solární panely pro ohřev vody vám navrhneme na míru. Postaráme se o kompletní projektovou dokumentaci solárních systémů včetně všech navazujících technologií. Zároveň vám vypočteme výši úspor a dobu návratnosti investice.

Inspirujte se našimi vzorovými balíčky

Vzorové balíčky fotovoltaiky
pro domácnost

Základní balíček

Menší řešení pro rodinné domy

Více o balíčku

Co vyrobíte, spotřebujete. A v případě nedostatku odeberete elektřinu ze sítě. Ideální volba pro rodiny, které jsou přes den mimo domov a nemají vysokou spotřebu elektrické energie.

Celkový výkon

3,5 kWp

Výkon FVE panelu

500 W

Počet panelů

7 ks

Baterie

6,2 kWh

Cena před dotací
257 600
Cena po dotaci
128 200

*Ceny jsou orientační, každý balíček je upravován dle potřeb klienta.

Optimální balíček

Optimální využití pro většinu domácností

Více o balíčku

Optimální využití pro většinu domácností. Výroba elektrické energie by měla být dostačující pro běžnou spotřebu. Vhodné pro střední rodinné domy s běžnými spotřebiči v domácnosti.

Celkový výkon

5,5 kWp

Výkon FVE panelu

500 W

Počet panelů

11 ks

Baterie

9,3 kWh

Cena před dotací
319 760 Kč
Cena po dotaci
159 880 Kč

*Ceny jsou orientační, každý balíček je upravován dle potřeb klienta.

Maxi balíček

Maxi soběstačnost a využití sluneční energie

Více o balíčku

Maximální soběstačnost a využití sluneční energie. S tímto velkým výkonem panelů se ve slunné dny (v ČR od dubna do října) stanete plně soběstační ve výrobě elektrické energie.

Celkový výkon

10 kWp

Výkon FVE panelu

500 W

Počet panelů

20 ks

Baterie

11,6 kWh

Cena před dotací
400 400 Kč
Cena po dotaci
198 400 Kč

*Ceny jsou orientační, každý balíček je upravován dle potřeb klienta.

Chci individuální nabídku

Vyplňte náš jednoduchý formulář a získejte zdarma individuální cenovou nabídku pro vaši nemovitost.

Chci osobní konzultaci

Rádi za vámi osobně přijedeme. Domluvte si schůzku s naším specialistou.

fotovoltaika_solar_bryka_brno_3

Medium length hero heading goes here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Nechte si od nás vytvořit cenovou nabídku ZDARMA
Poptávka
Průběh spolupráce

Průběh spolupráce k vaší energetické soběstačnosti

Krok za krokem navrhneme a společně vymyslíme řešení přesně na míru vaší nemovitosti

1. Kontaktujte nás

Zašlete nám nezávaznou poptávku přes kontaktní formulář. Brzy se s vámi spojí náš energetický poradce. Společně se domluvíme na prohlídce a konzultaci vašeho projektu.

2. Příprava

Než se osobně setkáme, připravte si smlouvu a vyúčtování od vašeho dodavatele energií. Dokumenty nám pomohou vypočíst rozsah energetických úspor a návratnost vaší investice.

3. Osobní schůzka

Na osobní schůzce se seznámíme s energetickou spotřebou vaší nemovitosti. Společně zkonzultujeme vaše požadavky a zjistíme všechny parametry pro návrh nejvhodnějšího řešení.

4. Řešení

Připravíme vám detailní projektovou a cenovou nabídku. V nabídce vám představíme míru očekávaných energetických úspor, návratnost investice i možnou výši státní dotace.

5. Realizace

Pokud se vám návrh řešení bude líbit, domluvíme se na všech detailech včetně termínu realizace a společně uzavřeme smlouvu. Po realizaci zároveň získáte záruční i pozáruční servis.

FAQ

Nejčastější dotazy
fotovoltaika

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Nevadí. Můžete nás kontaktovat. Spolehněte se, že se vám ozveme.

Co je to fotovoltaická elektrárna?

Fotovoltaické panely využívají sluneční záření k výrobě elektrické energie. Vyrobenou elektřinu lze přímo spotřebovat, uložit do baterií nebo přebytky elektrické energie odprodat do energetické sítě. Instalujeme fotovoltaiky s výkonem od 3,6 kWp až po 50 kWp s možností napojení na baterie. Elektřina z obnovitelných zdrojů neboli „zelená“ elektřina je cenově a emisně výhodná pro nabíjení elektromobilů. Domácí fotovoltaika tak představuje krok k energetické soběstačnosti.

Co je to fotovoltaický solární panel?

Solární panely neboli termické kolektory slouží k výrobě tepelné energie za pomoci slunečních paprsků. Teplá voda ze slunečních kolektorů je vhodná k vytápění nemovitosti, k přípravě teplé užitkové vody (TUV) nebo k ohřevu bazénu. Termické kolektory představují efektivní způsob ohřevu vody za využití energie z obnovitelných zdrojů.

Co znamená jednotka výkonu Wp (Watt peak)?

Špičkový elektrický výkon panelů je udáván v jednotkách Watt peak (Wp) nebo kiloWatt peak (kWp). Jde o špičkový (peak) výkon vyrobený solárním panelem při tzv. standardním testu. Standardní test (STC) se provádí zdrojem světla při energii ozáření 1000 W/m2 a teplotě 25 °C. Panel dává špičkový elektrický výkon uvedený na štítku při osvitu, který odpovídá přímému ozáření při jasném dni bez mraků.

Jaké jsou typy fotovoltaických instalací?

Známe tzv. ostrovní systémy v místech bez elektřiny. Takový systém slouží k výrobě elektřiny do baterií pro pozdější spotřebování. Pokud fotovoltaický systém připojíme na síť, pak vyrobenou elektřinu můžeme spotřebovat a přebytky prodat do sítě. I systém připojený na síť může mít baterie pro zvýšení vlastní spotřeby, hovoříme pak o hybridním fotovoltaickém systému. Další variantou síťového systému je tzv. grid-free, kdy jsme připojeni na síť, ale vyrábíme pouze pro vlastní spotřebu. Součástí gridfree systému nejsou baterie, technicky omezujeme, aby elektřina nikdy netekla do sítě.

Co je to solární měnič, solární střídač, invertor?

Solární střídač (měnič) je zařízení, které přeměňuje stejnosměrný proud z fotovoltaických panelů na střídavý proud, který pak dodává do elektrických rozvodů domu nebo do distribuční sítě. Střídač je srdce každé solární elektrárny, které řídí výrobu energie ze solárních panelů a zároveň monitoruje napětí a frekvenci v síti. Bez střídače (měniče) by nebylo možné energii ze solárních panelů využívat v rozvodech se střídavým proudem.

Kolik energie vyrobí fotovoltaický panel?

1 kWp v našich podmínkách dodá do sítě za rok cca 980 kWh elektrické energie. Tato hodnota může být vyšší až o 10 % díky vyšší nadmořské výšce nebo geografické poloze. Ideálně orientované panely na jižní Moravě mohou dosahovat hodnot nad 1000 kWh/kWp. Největší podíl energie vyrobí solární panel během letních měsíců, kdy je intenzita slunečního záření největší a dny nejdelší. Naopak nejméně energie vyrobí fotovoltaický panel během zimy, kdy jsou klimatické podmínky pro výrobu nejhorší.

Je fotovoltaika vhodná pro podmínky v ČR?

Fotovoltaika je dnes i v našich klimatických podmínkách výhodným způsobem výroby elektřiny pro domácnosti i průmysl. Do budoucna se dále bude cena panelů snižovat a jejich účinnost zvyšovat. Bude se dále zvyšovat výhodnost pořízení solárních panelů. I bez jakékoliv dotační podpory je možné v našich podmínkách díky úsporám energie dosáhnout 8 až 10letou návratnost investice do fotovoltaické elektrárny.

Jaká je životnost fotovoltaických panelů?

Výrobci udávají životnost fotovoltaických systémů delší než 30 let. Účinnost FV panelů se v průběhu jejich životnosti může snižovat, výrobci však výkonnostní zárukou garantují 90% účinnost po 12 letech a 80% účinnost panelu po 25 letech.

Potřebuji k solárnímu systému i akumulátory?

Akumulátory jsou potřeba pouze u ostrovních fotovoltaických systémů a u hybridních (grid free) systémů. Plní funkci zásobníku, kam se ukládají přebytky energie, které se využívají během noci nebo když není dostatek slunečního záření. Klasické fotovoltaické elektrárny připojené na síť akumulátory nepotřebují. Jako akumulátor je využívána distribuční síť, kam jsou dodávány nespotřebované přebytky výroby a odkud se energie odebírá během noci.

Musí se solární panely omývat nebo čistit?

Solární panely jsou odolné proti vlivům počasí a mají samočisticí schopnost – panely jsou omývány deštěm. Prach na panelech za běžných podmínek způsobuje ztrátu výkonu v jednotkách procent. Sníh z panelů sám velmi rychle sjede, protože povrch panelů je sklo. Dlouhodobé usazování nečistot v krajích panelů může být problémem u panelů instalovaných v menším sklonu než 15°.

Jsou fotovoltaické panely odolné proti kroupám?

Výrobce panelů samozřejmě počítá s tím, že bude panel celoročně vystaven vlivům počasí. Panely bez problémů přežijí běžné kroupy. Výrobci testují panely na zásahy ledovými kroupami o průměru 25 mm a rychlosti 80 km/h. Panely musí být vybaveny speciálním tvrzeným sklem. Následky extrémních projevů počasí by pak mělo řešit vhodné pojištění.

Je možné sluneční elektrárnu pojistit?

Ano, sluneční elektrárny je možné bez problémů pojistit proti živelným pohromám, vandalství, krádeži nebo ztrátám způsobeným výpadky výroby. Elektrárny na střechách budov se zpravidla zahrnují do živelní pojistky celé budovy, což je nejvýhodnější. Je možné fotovoltaickou elektrárnu pojistit i zvlášť. To se uplatňuje především tehdy, když majitel střechy a majitel solárního systému jsou dvě různé osoby.

Co vše je potřeba k fotovoltaice?

Samotné fotovoltaické panely jsou pomyslnou třešničkou na dortu. Celková instalace fotovoltaiky obsahuje nosné konstrukce, elektrické rozvaděče s jističi a ochrannými prvky, měniče neboli střídače elektrického napětí a řídicí elektroniku. Systém je možné doplnit o volitelné akumulační baterie. Podstatnou část obslužné a jisticí elektroniky dodáváme v kompaktním instalačním boxu.

Jakou účinnost mají fotovoltaické panely?

Účinnost fotovoltaických panelů se pohybuje od 18 do 23 %. V našich geografických podmínkách sluneční záření dodává 1 kW energie na 1 m2. Při zohlednění průměrné 20% účinnosti může 1 m2 fotovoltaického panelu vyrobit 0,2 kW elektrické energie. Technologickým vývojem se účinnost fotovoltaických panelů mírně zvyšuje. Fyzikální limit účinnosti je však 34 % (Shockleyův–Queisserův limit). Nad tuto hranici není technologicky možné vyrobit účinnější fotovoltaické panely.

Jaký je rozdíl mezi solárními panely a fotovoltaikou?

Hlavní rozdíl spočívá v principu funkce. Fotovoltaické panely slouží k výrobě elektrické energie ze slunečního záření. K přeměně sluneční energii na elektrickou využívají fotovoltaický jev. Zatímco solární panely neboli fototermické články využívají tepelnou energii ze slunečního záření k ohřevu vody. Samotné předání tepelné energie probíhá s využitím média, zpravidla roztoku vody a glykolu, případně jiných roztoků.

Jaký solární panel je vhodný na střechu?

Na trhu existuje celá řada solárních a fotovoltaických panelů. K dostání jsou bezrámové panely, celoskleněné, průhledné, barevné či oboustranné solární panely i fotovoltaické panely integrované ve střešní krytině. Vhodné solární panely vám doporučíme podle konkrétní instalace. Při výběru vždy zohledňujeme vysokou účinnost, odolnost a také pořizovací cenu pro efektivní návratnost vaší investice. Více se dozvíte v našem článku.

Jaký je optimální sklon pro fotovoltaiku?

Optimální sklon fotovoltaických panelů se pohybuje v rozmezí od 20° do 50°. Nejvyšší efektivity při celoročním provozu dosahují panely umístěné ve sklonu 35° až 45°. Při instalaci se sklonem pod 15° přichází panely o samočisticí schopnosti – ulpívání sněhu po delší dobu, ulpívání prachu a nečistot. Se sklonem panelů souvisí také jejich orientace. Ideální je orientace na jih, kdy je produkce až o 20 % efektivnější než při orientaci na východ či na západ. Přečtěte si, jaké střechy jsou vhodné pro fotovoltaiku.

Jak dlouho vydrží baterie na fotovoltaiku?

Nejpoužívanějšími druhy baterií pro fotovoltaické elektrárny jsou lithium-iontové baterie (Li-Ion) a baterie na bázi lithium-železo-fosfát (LiFePO4, LiFeYPO4). Udávaná životnost těchto typů baterii je 5 000 cyklů. Pro představu baterie v běžné domácnosti absolvuje ročně 250 cyklů. Životnost baterií se tak pohybuje v rozmezí od 15 do 20 let. Tématu se detailněji věnujeme na blogu.

Je na fotovoltaiku nutná licence? 

Od 24. ledna 2023 vstoupila v platnost novela energetického zákona č. 19/2023 Sb. známá také jako Lex OZE 1. Novela energetického zákona umožňuje provozovat fotovoltaiku bez licence s výkonem do 50 kW. Dříve to bylo pouze do 10 kW.

Kontaktujte nás

Neodkládejte šetření na energiích

Kontaktujte nás ještě dnes

Vyplňte formulář a získejte cenovou nabídku zdarma přesně pro vaši nemovitost

Děkujeme vám za vyplnění. Formulář byl v pořádku odeslán. ✅
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo. Zkuste to prosím znovu.
Břetislav Kašparovský
Obchodní oddělení

ul. 24. dubna 347
Želešice 664 43

Po–Pá 8:00–15:00
Otevírací doba

Brno-střed • Brno-sever • Brno-město Brno-jih • DolníKounice • Ivančice (Alexovice• Budkovice • Hrubšice • Letkovice • Němčice • Řeznovice) • Kuřim • Modřice • Oslavany (Padochov)• Pohořelice (NováVes • Smolín) • Rajhrad • Rosice • Šlapanice (Bedřichovice)• Tišnov (Hajánky• Hájek • Jamné • Pejškov) • Újezdu Brna • VeverskáBítýška • Zbýšov •Žďárec (Ostrov • Víckov) • Židlochovice• Hrušovanynad Jevišovkou • Jevišovice • Mikulovice • Miroslav (Kašenec)• Moravský Krumlov (Polánka• Rakšice • Rokytná) • Vranov nad Dyjí • Vranovská Ves • Vysočany • Znojmo • Břeclav (Charvátská NováVes • Poštorná) • Hustopeče • Klobouky u Brna (Bohumilice)• Lanžhot •Lednice (Nejdek) • Mikulov •PodivínValtice (Úvaly) • Velké Bílovice • Velké Pavlovice • Bzenec • Dubňany • Hodonín • Kyjov (Bohuslavice •Boršov • Nětčice) • Strážnice • Veselí nad Moravou (Milokošť• Zarazice) • Vracov • Ždánice • Bučovice (Černčín •Kloboučky • Marefy • Vícemilice) • Ivanovicena Hané (Chvalkovice na Hané) • Rousínov (Čechyně •Královopolské Vážany • Kroužek • Rousínovec • Slavíkovice • Vítovice) • Slavkov u Brna • Vyškov (Brňany • Dědice •Hamiltony • Křečkovice • Lhota • Nosálovice • Nouzka) • Adamov • Blansko (Češkovice •Dolní Lhota • Horní Lhota • Hořice • Klepačov • Lažánky • Obůrka • Olešná •Skalní mlýn • Těchov • Žižlavice) • Kunštát (Hlubokéu Kunštátu • Rudka • Sychotín • Touboř • Újezd) • Letovice (Babolky • DolníSmržov • Chlum • Jasinov • Kladoruby • Klevetov • Kněževísko • Kochov • Lhota •Meziříčko • Novičí • Podolí • Slatinka • Třebětín • Zábludov • Zboněk) • Olešnice • Rájec-Jestřebí (Holešín •Jestřebí • Karolín • Rájec) • Ráječko • Roubanina • Rozseč nad Kunštátem •Rozsíčka • Rudice • Sebranice • Senetářov • Skalice nad Svitavou • Skrchov •Sloup • Spešov • Stvolová (Skřib • Vlkov) • Velké Opatovice (Bezděčí• Brťov u Velkých Opatovic • Korbelova Lhota • Svárov • Velká Roudka)

• Litovel (Březové •Chudobín • Myslechovice • Nasobůrky • Nová Ves • Rozvadovice • Savín • TřiDvory • Unčovice • Víska) • MoravskýBeroun (Čabová • Nové Valteřice • Ondrášov • Sedm Dvorů)• Olomouc (Bělidla• Černovír • Droždín • Hejčín • Hodolany • Holice • Chomoutov • Chválkovice •Klášterní Hradisko • Lazce • Lošov • Nedvězí • Nemilany • Neředín • Nová Ulice• Nové Sady • Nový Svět • Olomouc • Pavlovičky • Povel • Radíkov • Řepčín •Slavonín • Svatý Kopeček • Topolany • Týneček) • Šternberk • Velká Bystřice • Konice (Čunín • Křemenec• Ladín • Nová Dědina • Runářov) • Kostelecna Hané • Němčicenad Hanou • Plumlov • Prostějov (Čechovice •Čechůvky • Domamyslice • Krasice • Prostějov • Vrahovice • Žešov) • Kojetín (Kojetín I-Město• Kojetín II-Popůvky • Kojetín III-Kovalovice) • Lipník nad Bečvou • Potštát (Boškov • Kovářov• Kyžlířov • Lipná) • Přerov (PřerovI-Město • Přerov II-Předmostí • Přerov III-Lověšice • Přerov IV-Kozlovice •Přerov V-Dluhonice • Přerov VI-Újezdec • Přerov VII-Čekyně • PřerovVIII-Henčlov • Přerov IX-Lýsky • Přerov X-Popovice • Přerov XI-Vinary • PřerovXII-Žeravice • Přerov XIII-Penčice) • Tovačov (Tovačov I-Město • Tovačov II-Annín)• Hanušovice (Hynčicenad Moravou • Potůčník • Vysoké Žibřidovice • Žleb) • • Loštice (Žádlovice)• Mohelnice (Křemačov• Květín • Libivá • Podolí • Řepová • Studená Loučka • Újezd) • Staré Město (Chrastice •Kunčice • Nová Seninka • Stříbrnice) • Štíty (Březná • Crhov • Heroltice) • Šumperk • Úsov (Bezděkov u Úsova) • Zábřeh (Dolní Bušínov •Hněvkov • Pivonín • Václavov) • Javorník (BílýPotok • Horní Hoštice • Travná • Zálesí) • Jeseník (Bukovice • Dětřichov) • Vidnava • Zlaté Hory • Žulová (Tomíkovice)

• Klimkovice • Ostrava (Antošovice •Bartovice • Bělský Les • Dubina • Heřmanice • Hošťálkovice • Hrabová • Hrabůvka• Hrušov • Hulváky • Koblov • Krásné Pole • Kunčičky • Kunčice • Lhotka •Mariánské Hory • Martinov • Michálkovice • Moravská Ostrava • Muglinov • NováBělá • Nová Ves • Petřkovice • Plesná • Polanka nad Odrou • Poruba • Proskovice• Přívoz • Pustkovec • Radvanice • Slezská Ostrava • Stará Bělá • Svinov •Třebovice • Vítkovice • Výškovice • Zábřeh) • Šenov • Vratimov (Horní Datyně) •Andělská Hora (PustáRudná) • Bruntál (Karlovec)• Břidličná (Albrechticeu Rýmařova • Vajglov) • HorníBenešov (Luhy) • Janov • Krnov • Město Albrechtice • Rýmařov • Vrbno pod Pradědem (BílýPotok • Mnichov • Vidly • Železná) • Brušperk • Frýdek-Místek (Frýdek •Chlebovice • Lískovec • Lysůvky • Místek • Skalice • Zelinkovice) • Frýdlant nad Ostravicí (Frýdlant• Lubno • Nová Ves) • Paskov (Oprechtice)• Třinec (DolníLíštná • Guty • Horní Líštná • Kanada • Karpentná • Kojkovice • Konská •Lyžbice • Nebory • Oldřichovice • Osůvky • Staré Město • Tyra) • Bohumín (Nový Bohumín •Pudlov • Skřečoň • Starý Bohumín • Šunychl • Vrbice • Záblatí) • Český Těšín • Havířov (Bludovice •Dolní Datyně • Dolní Suchá • Město • Podlesí • Prostřední Suchá • Šumbark •Životice) • Karviná (Doly• Fryštát • Hranice • Lázně Darkov • Louky • Mizerov • Nové Město • Ráj • StaréMěsto) • Orlová (Lazy• Lutyně • Město • Poruba) • Petřvald • Rychvald • Bílovec (Bravinné •Lhotka • Lubojaty • Ohrada • Stará Ves • Výškovice) • Frenštát pod Radhoštěm • Fulnek • Kopřivnice • Nový Jičín • Odry (Dobešov • Kamenka •Klokočůvek • Loučky • Pohoř • Tošovice • Veselí • Vítovka) • Příbor (Hájov • Prchalov)• Studénka (Butovice• Nová Horka) • Štramberk • Budišov nad Budišovkou (Guntramovice• Podlesí • Staré Oldřůvky) • DolníBenešov (Zábřeh) • Hlučín (Bobrovníky • Darkovičky) • Hradec nad Moravicí • Kravaře (Dvořisko •Kouty) • Opava (Jaktař• Kateřinky • Komárov • Komárovské Chaloupky • Kylešovice • Malé Hoštice •Město • Milostovice • Podvihov • Předměstí • Pusté Jakartice • Suché Lazce •Vávrovice • Vlaštovičky • Zlatníky) • Vítkov 

• Bystřice nad Pernštejnem • Golčův Jeníkov • Havlíčkův Brod • Hrotovice • Humpolec • Chotěboř • Jaroměřice nad Rokytnou • Jemnice • Jihlava • Kamenice nad Lipou • Ledeč nad Sázavou • Moravské Budějovice • Náměšť nad Oslavou • Nové Město na Moravě • Pacov • Pelhřimov • Počátky • Polná • Přibyslav • Světlá nad Sázavou •  Telč • Třebíč • Třešť • Velká Bíteš • Velké Meziříčí • Žďár nad Sázavou

© Všechna práva vyhrazena | SOLAR BRYKA s.r.o. | Brno

Spolehlivá firma
2024